Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowane

Nowoczesne bramy, nie zajmujące miejsca przed budynkiem, dzięki czemu pojazd może być zatrzymany na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Szeroka gama kolorów pozwala na idealne dopasowanie bramy do elewacji budynku. Dodatkowymi zaletami bram segmentowych jest wyposażenie w sprężyny skrętne, dzięki czemu bramy pracują bezszelestnie. To najlepsze rozwiązanie dla właścicieli dużych samochodów osobowych, potrzebujących szerokiego wjazdu do garażu.

Bramy garażowe roletowe

Najlepsza propozycja dla osób, ceniących komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dużą zaletą jest potrzeba niewielkiej przestrzeni dla bramy, dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych. Zastosowanie wysokiej jakości aluminium, materiału odpornego na korozję, zapewnia wyjątkową trwałość bramy garażowej, która służy długie lata.

Bramy garażowe uchylne

Najlepsze rozwiązania konstrukcyjne w wyjątkowo niskiej cenie. Świetnie sprawdzą się w garażach wolnostojących lub inwestycjach deweloperskich. Wygodne użytkowanie oraz sprawne zamykanie i otwieranie bramy uchylnej gwarantują sprężyny naciągowe oraz samonastawne rolki. We wszystkich bramach garażowych uchylnych ościeżnice są skręcane z zamkniętych, ocynkowanych profili stalowych, dzięki czemu w bramie uchylnej nie ma możliwości powstania ewentualnych ognisk korozji. Czyni to bramę sprawną na długie lata. Dodatkowo, istnieje możliwość ocieplenia bramy i zabezpieczenia jej od wewnątrz panelami PCV, zapewniającymi izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu.

Bramy garażowe rozwierne

Najtańsze rozwiązanie bram garażowych. Całą konstrukcję bramy rozwiernej wykonano z elementów ocynkowanych, gwarantujących wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. Bramy rozwierne wyposażone są w samozatrzaskowe regle, mechanicznie blokujące skrzydła w dwóch punktach, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania bramy garażowej.

Drzwi boczne

Dodatkowe wejście do garażu lub do pomieszczenia gospodarczego. Możliwość zamówienia drzwi w kolorze, wzorze i wypełnieniu takim jak brama garażowa, pozwala na osiągnięcie estetycznego, spójnego wykończenia budynku.