Okno IGLO5 Classic

Okna IGLO5 Classic

Bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej w atrakcyjnej cenie pozwalające znacznie ograniczyć straty ciepła w mieszkaniu.

Zalety

• Design stanowiący wyraz innowacyjności i niekonwencjonalności.
• Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniony dzięki zastosowaniu dwóch zaczepów antywyważeniowych w standardzie.
• Bogata kolorystyka barw oklein umożliwiająca dowolną aranżację wnętrza.
• Bardzo dobre parametry termiczne zapewniające oszczędności ciepła, dzięki optymalnej budowie i rodzajowi uszczelnienia z EPDM.
• Dobre parametry w zakresie dźwiękoszczelności gwarantujące komfort akustyczny.
• Możliwość wykonania w technologii tzw. cienkiego zgrzewu (V-Perfect), pozwalającej na idealne łączenie profili, gwarantujące zdecydowanie lepszą kontrolę docisku i zgrzewu, a tym samym bardzo dobre parametry w testach na wytrzymałość naroży.

 
Profil
 

Profil- 5-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości zabudowy 70 mm.

Szyby
 

Grubość szklenia do 40 mm.
W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674.
Możliwość zastosowania pakietów o współczynniku Ug = 0,6 W/(m2K).
Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Okucia
 

MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. 


*W zależności od wysokości okna 
**dla okien uchylno-rozwiernych


 
Galeria zdjęć